Z miłości do gór i natury

Historia tego projektu jest w sumie prosta.

Po wielu latach mieszkania poza górami postanowiłam tu wrócić. Wyjechałam ze Szczawnicy mając ponad 20 lat , byłam w wielu pięknych miejscach , teraz mieszkam na stałe w Krakowie – ale nigdzie nie jest tak cudownie jak w Pieninach. Ta myśl towarzyszyła niemal mi każdego dnia, którego mnie tu nie było. Pozostało mi zarazić swoim pomysłem męża i dalej poszło jak z płatka.

 

Działki w Jaworkach , które wypatrzyłam jako nastolatka, udało się odkupić od pierwotnego nabywcy. Architekci z polecenia, wspólne konsultacje ponad półroczne i powstał cudowny, nietypowy projekt . Potem trafiłam na wspaniałych ludzi, którzy z taką samą pasją jak my zabrali się do budowy Leśnej Dziejby.

 

 

Każdego dnia dodajemy, zmieniamy jakis fragment – ale myśl przewodnia sie nie zmieniła. Chcemy podzielić się z Wami magią tego miejsca .

Nazwa Dziejba Leśna – z wierszy Leśmiana, wspaniale obejmuje nam wszystko co dzieje sie w lesie i dookoła, rośliny , zwierzęta, cały ekosystem.

 

Świeże, czyste, górskie powietrze , do tego malownicze widoki okolicznych gór i łąk, szum pobliskiego lasu i strumienia wraz z dzwoneczkami owiec pasących sie w okolicy – zniewalają. Tu odnajdzie sie każdy , kto ceni sobie naturę blisko, aktywny ale i pasywny wypoczynek.

 

Dla aktywnych wkoło mnóstwo atrakcji : wiele szlaków górskich, zimą trasy biegowe i turowe, wyciąg narciarski kolejkowy Arena Jaworki w zasięgu wzroku, stadniny koni, Muzyczna Owczarnia, trasy rowerowe, spacerowe …długo by wymieniać.

Szczawnica , znajdująca się nieopodal to już znany kurort, którego reklamować nie trzeba, ale wspomnijmy choćby o Spływie Dunajcem czy Kolei Linowej Palenica ze swoimi świetnym trasami narciarskimi…

Dla lubiących spokój – poza przepiękną, spokojna i cichą okolicą – do dyspozycji nasze piękne podziemne SPA, a w nim : jacuzzi oraz sauna fińska , wraz z wypoczywalnią. Na zewnątrz bania ruska oraz grill – aby miło spędzić czas z rodzina lub przyjaciółmi.

 

Dla naszych najmłodszych planujemy pokój zabaw sąsiadujący ze SPA oraz plac zabaw na zewnątrz .
To miejsce to nasza miłość, pasja – nie biznes .

Poczujcie to i Wy.

REZERWUJ ONLINE

X